Bezpłatne kursy online

16.02.2015r. rozpoczął się kurs programowania w Javie na urządzenia mobilne (tablety, komórki)
https://www.futurelearn.com/courses/begin-programming . Kurs trwa 7 tyg. Jeśli ktoś  chciałby dołączyć, to jeszcze można się rejestrować do końca tygodnia. Pierwszy tydzień to instalacja potrzebnego oprogramowania (JDK oraz Android Studio). Kurs programowania w Javie będzie polegał na uruchomieniu gotowej gry oraz wprowadzaniu zmian w tym kodzie.  Dobrze jest mieć urządzenie z Androidem (np. komórkę). Można też skorzystać z emulatora.

Teresa Switek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information