START DO NART 2017/2018 :)

ZESPÓŁ SZKÓŁ POŁANIEC - to fajna szkoła! Dobra szkoła to nie tylko ... nauka w ławkach. Szkoła to wyzwania, dobre emocje, nauka nie tylko tego, co w książkach, ale - wyjazdy, emocje, przyjaźnie i po prostu DOBRE CHWILE!

Która z okolicznych szkół ma własnych (gratisowych) instruktorów narciarstwa?

Kto z uczniów z okolicznych szkół już śmigał na nartach z fumflami z klasy?

Nie piszemy za ile $$$ to wszystko, .. co by nie "ściskało" ;)

Ding, Ding ... koniec REKLAMY :)

 

 

Sezon zimowy rozpoczęty! Szkolny wyjazd narciarski - niezwykle intensywne 2 dni: SKI KOZIENIEC (prawie sami) i KOTELNICA (w wersji 8 czynnych krzesełek) i na dodatek "szał zmęczonych ciał" w GORĄCYM POTOKU w Szaflarach i TERMIE BANIA w Białce. Ponad 30 uczestników, niezłe efekty szybkiego szkolenia - po 1,5 h od "zera" do "na długim orczyku" bez leżenia, ... a na drugi dzień mocno stroma "czerwona" z emocjami ... OK, trochę mnie poniosło :). Ale ... daliście radę!

 

Dzięki bardzo dla Sławka Rogali (FRYTKA) za super cenę bezpiecznego i komfortowego przejazdu oraz noclegów z pysznym jedzonkiem :).

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information