Technikum w Filharmonii

 

Dyrektor Generalny do spraw Polityki Regionalnej i Miejskiej w Komisji Europejskiej, Marc Lemaitre spotkał się z młodzieżą województwa świętokrzyskiego. Rozmowa w Filharmonii Świętokrzyskiej dotyczyła przyszłości Europy i założeń polityki Unii Europejskiej wobec młodych. Przed rozpoczęciem dyskusji, Dyrektor Lemaitre obejrzał prezentację regionalnych firm, start-up`ów i szkół, które prezentowały efekty swoich aktywności.

 

Technikum z Połańca było zaproszone przez Urząd Marszałkowski, jako jedna z trzech wiodących szkół w województwie. Maciek opowiadał o złocie na IPITEC w Bangkoku a Daniel, Łukasz i Artur prezentowali nasze aktywności w ramach ROBOLAB-u.

Wtorkowe spotkanie to dobra promocja ... tuż przed rekrutacją :) Ale my tak, nie tylko specjalnie kiedy trzeba - my tak (to znaczy MOCNO DO PRZODU) ... cały czas i to od bardzo wielu lat!

Nasze nowe stroje (ufundowane przez ENEA), podobały się wszystkim a my jesteśmy dumni, że możemy się odwzajemnić naszym małym "pijarem" :)

Mariusz Zyngier


 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information