Szkolenie BHP, umowy w ramach programu PO WER

W piątek (06.04.2018r.) o godzinie 8:00 w Auli w Zespole Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie" w Połańcu odbędzie się szkolenie BHP dla wszystkich uczniów klas: 3 AT - t.elektronik, 3 BT - t.energetyk, 3 CT - t. urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

Po zakończonym szkoleniu uczniowie uczestniczący w projekcie pt. Staż z energią - zwiększenie umiejętności zawodowych uczniów Technikum w Połańcu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) będą podpisywali dokumenty uczestnictwa w stażach. Grupa I - Wielka Brytania: 12 uczniów (3CT, 3BT), Grupa II - Portugalia: 12 uczniów (3BT), Grupa III - Portugalia: 12 uczniów (3AT).

Grzegorz Wójcikowski

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information