Akademia Liderów - Młodzi liderzy poszukiwani!

W imieniu Fundacji Świętego Mikołaja zachęcam do przekazania Państwa uczniom informacji o naborze do Akademii Liderów. Przesyłam plakat zachęcający do dołączenia do programu do powieszenia w widocznych miejscach. Znajduje się do pobrania na https://we.tl/2CCXL9lQHy.

Jesteśmy pewni, że wśród swoich ZDOLNYCH, AKTYWNYCH I ZAANGAŻOWANYCH SPOŁECZNIE UCZNIÓW macie Państwo kandydatów do tego wyjątkowego programu.

 

AKADEMIA LIDERÓW FUNDACJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

W ramach Akademii Liderów uczniowie:
- wyjadą na 10-dniowy, bezpłatny wyjazd szkoleniowy, tzw. Szkołę Letnią (30.07-08.08.2018 r. w Jachrance k. Warszawy),
- wspólnie z tutorami przygotują się do realizacji swojego projektu,
- poznają rówieśników z całej Polski, którzy mają podobne zainteresowania,
- zdobędą 10-miesięczne stypendium na rozwój swoich pasji.

Do Akademii Liderów mogą zgłaszać się uczniowie:

- szkół średnich (16-20 lat), - osiągający dobre wyniki w nauce (średnia ocen nie niższa niż 4,0 w szkole średniej lub 4,3 w oddziale gimnazjalnym) lub/i mający osiągnięcia naukowe, sportowe lub/i artystyczne,
- wykazujący się zaangażowaniem społecznym,
- mający własny pomysł na realizację projektu.

Dla pierwszych 12 zgłoszonych projektów mamy wyjątkowy BONUS! Ich autorzy będą mieć możliwość bezpłatnego skonsultowania z nami zgłoszonych pomysłów i przesłania ponownie ich modyfikacji, co zwiększy szansę na udział w Akademii.

Akademia Liderów Fundacji Świętego Mikołaja jest realizowana pod patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Swoje projekty społeczne i historyczne uczniowie mogą zgłaszać do 15 maja przez formularz dostępny na stronie www.mikolaj.org.pl/akademia

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna Wojdowska 

Fundacja Świętego Mikołaja
tel. 791 793 021
www.mikolaj.org.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information