WYNIKI KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY 2018

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie wzięli udział w Konkursie Matematycznym KANGUR.

Najlepsze wyniki uzyskali:

• w kategorii JUNIOR ( klasa I liceum, klasa I technikum, szkoły zawodowe) - Kozyra Jakub
• w kategorii STUDENT ( klasa II liceum i II technikum) – Jędryka Marcin
• w kategorii STUDENT ( klasa III liceum, III i IV technikum) –Rugała Natalia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information