Wyjazd naukowy ELEKTRONIKÓW z Technikum w Połańcu MASDAR 2018 (Zjednoczone Emiraty Arabskie)

Celem naszej wyprawy było zebranie materiałów do przygotowywanych prac na olimpiady i konkursy naukowe w przyszłym roku szkolnym. Masdar to miasto 101% EKO, więc gdzie indziej szukać inspiracji? Spotkanie w emirackim oddziale SIEMENS-a było fascynujące. Byliśmy bardzo dumni, wymieniając doświadczania dotyczące sposobów wytwarzania energii oraz prezentując logo firmy ENEA.

 

A dodatkowo mieliśmy bardzo dużo FRAJDY. Dubaj (stara Deira, Atlantis the Palm, Burj Kalifa, fontanny, SKI Dubaj, Barasti Beach Club, plaże, dużo plaży, park wodny Laguna, targi złota i przypraw), Abu Dhabi (meczet szejka Zayeda, wyspa YAS, tor F1, Ferrari World), Masdar (spotkanie w SIEMENSie) i wiele innych (fajni ludzie, pustynia, wielbłądy, ...). 

I to wszystko w trakcie ramadanu (iftar, czyli kolacja dopiero po zachodzie słońca) ale za to niskie ramadanowe ceny... Całe szczęście Emitarczycy są wyrozumiali dla nie muzułmanów a my wiemy jak nie być głodnym, nie obrażając Ich uczuć.  A to wszystko (samolot, 4 noclegi w dobrym Mount Royal Hotel w samym sercu starej Deiry, ponad 800 km przejechanych po 3 Emiratach, zwiedzanie, ubezpieczenie, dojazdy na lotnisko w Polsce) za 280 $ ... i nieco ponad 10 $/dzień za pyszne jedzonko, a w tym każdego dnia kolacja w wersji all incl. Jak się to robi? Zdradzamy tyko uczniom naszej SZKOŁY - bo to dla nich dedykowany był ten wyjazd!

REKRUTACJA 2018 trwa nadal - ostatnie dni na Twój NAJLEPSZY WYBÓR - TECHNIKUM w Połańcu!!!

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information