Nasi w finale MŁODEGO WYNALAZCY!!!

Zmodyfikowana wersja pracy (uzupełniona o nowe możliwości i zoptymalizowana) "Babcia w wannie, czyli system bezpiecznej kąpieli" w finałowej piątce prestiżowego ogólnopolskiego konkursu. Nasi absolwenci: Maciej Kowalski i Jakub Zyngier powalczą o podium (a jest już bardzo blisko) pod koniec czerwca w Katowicach.

Organizator konkursu w uznaniu wysokiego poziomu innowacyjności, w ramach nagrody, wszystkie finałowe rozwiązania wytypował do prezentacji podczas 11. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG 2018 (20-21 czerwca 2018 Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych absolwentów (Maciek - elektronik) i Kuba (LO). 

Mamy nadzieję, że jeśli absolwenci gimnazjum do tej chwili mieli wątpliwości, to już je rozwiali: Zespół Szkół w Połańcu liderem innowacyjności i kreatywności uczniów i absolwentów! Sukcesy naszych uczniów to nie incydenty, z których robione jest wielkie "hallo" w promocji szkół, a systematyczne laury w przeróżnych międzynarodowych i krajowych konkursach. A o tym jakie możliwości otwierają się przed naszymi uczniami - dowiesz się już we wrześniu! Zespół Szkół w Połańcu - ostatnie dni rekrutacji!

A najfajniejsze jest to: poprzedni tydzień - wyjazd naukowy do Dubaju, Mielecki Festiwal Nauki, konkurs Młody Wynalazca i INTARG, a wszędzie POŁANIEC i wszędzie SUKCES - dajemy radę i to bardzo. Dzięki bardzo dla naszych absolwentów, uczniów i nauczycieli za współpracę i aktywność. Da się? W Zespole Szkół w Połańcu DA SIĘ!!!

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information