Z wizytą w firmie BURY w Mielcu

Młodzież z klas III Technikum w Połańcu odwiedziła dziś firmę BURY w Mielcu. Elektronicy, energetycy i specjaliści od odnawialnych źródeł energii zwiedzili nowoczesny zakład, zatrudniający 1500 pracowników. Więcej o działalności firmie w linku! Dla nas najistotniejszym jest nawiązany kontakt i kolejne zaplanowane spotkanie z zarządem firmy 28 czerwca. Firma jest gotowa zatrudnić wielu naszych absolwentów - już dziś jest praca dla kilku elektroników! Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z działem HR firmy BURY.  https://www.bury.com/pl/

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information