WARSZTATY MATEMATYCZNO - INFORMATYCZNE NA UJ

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Połańcu – Paweł Jaguś, Kornel Sojka i Maciej Walczak uczestniczyli w  tym roku szkolnym w „Jagiellońskich Warsztatach Olimpijskich”, zmagając się z dość trudnymi zagadnieniami z zakresu matematyki i informatyki.

Oprócz możliwości rozwoju swoich zainteresowań uczniowie mieli okazję poznać naukowców  pracujących na UJ oraz uzdolnionych matematycznie uczniów z całego kraju.  

Zajęcia są efektem porozumienia podpisanego przez naszą szkołę i krakowską uczelnię w zeszłym roku w sprawie powołania w Zespole Szkół w Połańcu  fakultetu matematyczno-informatycznego pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 http://www.matinf.uj.edu.pl/kandydaci/oferta-dla-najlepszych/warsztaty-olimpijskie

Wiesława Filipowicz

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information