REKRUTACJA 3,2,1 powolutku kończymy (jeszcze 2 dni!)

 
To jak: TECHNIKUM czy LICEUM w Połańcu?
 
Klasy naukowo-turystyczne i nasze WYPRAWY MARZEŃ: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Maroko, Izrael, Palestyna, Gibraltar i niemal cała Europa - zawsze wszystko sami, zawsze za minimalne $$$, zawsze z max. atrakcjami i wiele miejsc, gdzie nie można albo bardzo trudno się dostać.
 
Dlaczego?
Bo sprawia nam to dużo frajdy. Bo czujemy się SZCZĘŚLIWI :) Bo lubimy to robić! Bo mamy wspólne pasje z uczniami! Bo nadajemy na wspólnych "falach z uczniami". Bo lubimy uczniów i mam nadzieję, że oni też :)
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information