Sukces naszych biegaczy w Strawczynie

28 września 2018 r. w Strawczynie odbyły się XXI Wojewódzkie Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS - memoriał Zdzisława Stawiarza. Zawody rozegrane zostały w konkurencji indywidualnej i drużynowej (suma punktów z rywalizacji dziewcząt i chłopców). Mimo braku reprezentacji dziewcząt z Zespołu Szkół stanęliśmy na podium (III miejsce), co dowodzi dominacji w konkurencji chłopców. Indywidualnie nasi reprezentanci wypadli znakomicie:

I miejsce - Dominik Rugała (kl. IBCT)

II miejsce - Adrian Majka (kl. IVBT)

IV miejsce - Michał Bandziarowski (kl. IVCT)

V miejsce - Mikołaj Kosiński (kl. IBCT)

VI miejsce - Kacper Bugaj (kl. IBCT)

VIII miejsce - Krzysztof Pieńkos (kl. IIBCT)

powyżej X miejsca - Hubert Kowalik (kl. IBCT)

 

Uzyskane wyniki cieszą również z tego powodu, że większość reprezentantów to pierwszoklasiści, co dobrze wróży na przyszłość. 

Opiekun: Dorota Wysocka

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information