Nauczyciel Zespołu Szkół z nagrodą MEN

Dwoje świętokrzyskich nauczycieli zostało wyróżnionych podczas uroczystości, która odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. Zorganizowano ją z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Minister Anna Zalewska wręczyła Złoty Krzyż Zasługi Annie Kaniszewskiej, dyrektorce Przedszkola Samorządowego w Połańcu. Mariusz Zyngier otrzymał nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.

 

Anna Kaniszewska powiedziała, że dzisiejsze wydarzenie jest dla niej bardzo ważne i że nie doszłoby do tego, gdyby nie dobra współpraca z całym zespołem. Przypomniała, że w przedszkolu w Połańcu od wielu lat realizowane są nowatorskie programy dla dzieci. Należy do nich, m.in. edukacja ekologiczna. We współpracy z Towarzystwem Kościuszkowskim w Połańcu oraz szkołami organizowane są żywe lekcje historii. Dzieci dowiadują się również na wiele sposobów o zdrowym żywieniu, uczestniczą w akcjach charytatywnych.

Mariusz Zyngier mówiąc o nagrodzie wspomniał o całym gronie pedagogicznym Zespołu Szkół, które dba o bardzo dobry poziom edukacji w tej placówce. Dodał, że Dzień Edukacji Narodowej jest dla niego również świętem uczniów, ponieważ bez sukcesów młodzieży nie byłoby sukcesów nauczycieli. Nagroda Ministra Edukacji Narodowej jest dla niego siłą napędową do podejmowania kolejnych działań.

Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information