Wizyta misjonarza z Ekwadoru

W dniu 30 października gościł w naszej szkole ks. Tomasz Furmanek, misjonarz pracujący od 11 lat w Ekwadorze. Ks. Tomasz przedstawił prezentację multimedialną, która zawierała zdjęcia z życia codziennego mieszkańców Ekwadoru, m. in.: w co się ubierają, co jedzą i w jakich warunkach mieszkają. Wśród przyniesionych przez misjonarza eksponatów znalazły się dwa poncza wełniane i torba wykonaną ręcznie przez Indian. Spotkanie to było niepowtarzalną okazją do poznania kultury, zwyczajów i tradycji mieszkańców kraju z Ameryki Południowej.

 

    

Ryszard Lewalski

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information