Sto lat niepodległości

Już w najbliższy piątek, 9 listopada 2018 r., w Zespole Szkół w Połańcu odbędą się uroczystości związane z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 11:00 zgromadzimy się koło pokoju nauczycielskiego, by wspólnie zaśpiewać Hymn Narodowy i inne patriotyczne pieśni, a o 12:00 wyruszymy na połaniecki rynek w Marszu Niepodległości.

W związku z tak doniosłą rocznicą prosimy uczniów, by na tę szczególną okazję ubrali się w stroje w naszych barwach narodowych. Dla każdego ucznia ubranego na biało-czerwono szykujemy niespodziankę :). 

PS. Już w czwartek koło sali W1 (przy wejściu głównym) każdy z uczniów będzie mógł zostawić po sobie jakiś ślad w związku z Dniem Niepodległości (przygotujemy specjalny karton do tego celu). Zapraszamy!

Samorząd Uczniowski i Dyrekcja ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information