Wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Połańcu

W związku ze zbliżającym się terminem wyboru przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły prosimy wszystkich kandydatów o składanie programów wyborczych do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego w terminie od 26 do 30 listopada 2018 r. Program powinien być przygotowany na kartce formatu A4. Zawierać może: fotografię kandydata oraz podstawowe informacje o nim, a także odpowiedzi na pytania o to, dlaczego zdecydował się  na start w wyborach i co chciałby zrobić dla społeczności Zespołu Szkół w czasie trwania swej kadencji. Zapraszamy do udziału w wyborach i życzymy powodzenia :). 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information