ZOSTAŃ HONOROWYM DAWCĄ KRWI!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w akcji krwiodawstwa, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 3 grudnia, od godz. 9:00 do 12:00 w Hotelu "Gwarek" w Staszowie. Organizatorami tego wydarzenia są Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach oraz Grupa Azoty Siarkopol. Warto pomagać, tym bardziej, że krew ratuje życie! Szczegóły w linku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2167089416689461&set=gm.1146410642175333&type=3&theater

Zapraszamy!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information