Mistrzostwa Zespołu Szkół w Połańcu w tenisie stołowym

W środę, 28 listopada 2018 r., w Zespole Szkół w Połańcu odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Po zaciętej rywalizacji przyszedł czas na końcowe rozstrzygnięcia. W kategorii dziewcząt, do której zgłosiło się 2 zawodniczki, zwyciężyła Maria Rajca z k. II c T, a drugie miejsce zajęła Milena Nurkiewicz z kl. IV c T. W kategorii chłopców, w której rywalizowało aż 31 uczniów, najlepszy okazał się Kacper Pec z III c T, drugie miejsce zajął Jakub Rugała z III c T, a ostatni stopień podium przypadł w udziale Michałowi Jaskóle z III a T. Kolejne miejsca zajęli Kacper Lasota (I a T), Jakub Kozyra (II a T), Paweł Sowa (II a LO), Hubert Rzeźnik (I a T) i Bogusław Banaś (II a LO).Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale także wszystkim, którzy wzięli udział w sportowej rywalizacji. 

 

Dorota Wysocka

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information