Akcja charytatywna

12.02.2015r (czwartek) uczniowie klasy II a/b T organizują kiermasz charytatywny.
Podczas przerw (koło pokoju nauczycielskiego) będzie można wesprzeć akcję kupując ciasto.
Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz chorej 14-letniej Magdy.

Liczymy na Wasze Wsparcie!                                                   Uczniowie klasy II a/b T

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information