Spotkanie naszych absolwentów 20 lat po maturze

W sobotę, 26 czerwca 2021 r., absolwenci klasy "A" z rocznika 1997-2001 wraz z Wychowawczynią Panią Teresą Switek, odbyli podróż w czasie :). Spotkanie po 20 latach pozwoliło ożywić kontakty, które zawiązały się w szkole średniej. Rozmowom i śmiechom nie było końca i - co najważniejsze - obiecaliśmy sobie; że raz do roku, w ostatnią sobotę roku szkolnego, będziemy się spotykać :). 

Joanna Kierys-Puto

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information