Zmarła Anna Obcowska, wieloletni nauczyciel biologii w ZS w Połańcu

Z głębokim żalem informujemy, że 14 lipca 2021 r. po walce z ciężką chorobą zmarła Anna Obcowska, nasza serdeczna Koleżanka, wychowawczyni wielu pokoleń młodzieży i ceniona nauczycielka biologii z Zespołu Szkół w Połańcu. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Słomczynie w najbliższą sobotę, 17 lipca 2021 r. o godz. 12:00.

Więcej informacji na stronie: https://rucinski.waw.pl/nekrologi/anna-obcowska/

Pogrążonej w smutku Rodzinie i Bliskim Zmarłej składamy kondolencje. 

Anno - Przyjaciółko, Koleżanko, Wspaniała Nauczycielko, spoczywaj w pokoju. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci...

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie Zespołu Szkół w Połańcu

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information