ŻYJ SPORTOWO - ODLOTOWO, czyli kibicujemy NAJLEPSZYM SIATKARZOM EUROPY

Wychowankowie Domu Ojca Gwidona z Pacanowa  wraz z wolontariuszami z naszej szkoły, uczestniczyli w najważniejszej w bieżącym roku imprezie sportowej w naszym kraju - Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej (mecz Polska - Portugalia) w Krakowie.  Super poziom a przede wszystkim radość, zabawa i fantastyczne emocje dla dzieci - to najlepsze podsumowanie wspaniałego wieczoru.
 
Akcja ŻYJ SPORTOWO - ODLOTOWO jest kontynuacją zapoczątkowanej przed 18 laty i realizowanej corocznie Mikołajkowej Podróży Marzeń. Jestem dumny z przejęcia i skutecznej realizacji Mikołajkowych Podróży przez wolontariuszy z Zespołu Szkół, pod znakomitą opieką Pani Małgorzaty Konat - Walczyk i Pani Małgorzaty Służalskiej.  
 
Dotychczas zapewniliśmy dzieciom sportowe emocje w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej 2016 i Mistrzostw Europy w Siatkówce 2017 i 2012, Final Four w piłce siatkowej 2018. I na pewno na tych aktywnościach związanych ze sportem nie poprzestaniemy ????
 
Ależ mamy z tego dużo frajdy ???? 
 
Serdeczne podziękowania dla zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej  za ufundowanie biletów dla całej naszej grupy ????
 
 Specjalne podziękowania dla Pani poseł Anny Krupki za aktywne wsparcie naszego udziału w tym wielkim wydarzeniu.
 
Dziękujemy bardzo Panu Zbigniewowi Wiąckowi (ZIDMA) za super cenę komfortowego przejazdu!
mz

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information