Spotkanie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na wrześniowe spotkania z wychowawcami klas. Wywiadówki odbędą się w następujących terminach:

 

1) klasy pierwsze LO i T - wtorek, 14 września 2021 r., godz. 16:00;

2) klasy drugie LO i T - środa, 15 września 2021 r., godz. 16:00;

3) klasy trzecie i czwarte LO i T -  czwartek, 16 września 2021 r., godz. 16:00. 

 

Pracownie, w których odbędą się spotkania poszczególnych oddziałów, zostaną ogłoszone na tablicy informacyjnej w szkole, a także podane w wiadomościach wysłanych do rodziców za pośrednictwem dziennika elektronicznego. 

Dyrekcja

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information