Życzenia od Samorządu Szkolnego z okazji inauguracji roku szkolnego

W imieniu Samorządu Uczniowskiego składamy serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom Administracji i Obsługi. Życzymy Państwu satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych. Niech rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.

Drodzy Uczniowie!

Życzymy Wam, by nauka w roku szkolnym 2021/2022 była udaną przygodą edukacyjną. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrych ocen, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do tegorocznych maturzystów oraz uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły. Wytrwałości w dalszej nauce, by w nadchodzących dniach nie zabrakło Wam wiary we własne siły i możliwości. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej.

Samorząd Uczniowski ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information