Webinarium KONKURSU E(x)plory

15 września 2021 o godz. 17.30 zapraszamy na webinarium informacyjne o KONKURSIE EXPLORY
Webinarium jest dla uczniów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie. Opowiemy o zasadach, przebiegu, przygotowaniu plakatu i nagrodach w konkursie. Gościem specjalnym będzie Anna Skierska, laureatka I nagrody w Konkursie w 2019 roku, która podzieli się doświadczeniem. Webinarium poprowadzi Dorota Braziewicz - koordynatorka Konkursu Naukowego Explory. Będzie też okazja zadać pytania.

Każdy kto planuje uczestnictwo w konkursie warto, żeby wziął udział w tym webinarium.

Proszę poinformować zarówno swoich uczniów jak i tych z zaprzyjaźnionych szkół (podstawowych). 

Zgłoszenia przyjmujemy do 13.09.2021

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScLwFlrt6SJqM5LQM-3ZqcI7J5JEqPOKXzZNiVqMUoEsXVNww/viewform?fbclid=IwAR2J95PbISBOUiqv_jzQRaf48wnbBWBthA6GTNILFous_16QSlrBKnDymn4

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information