Informacje - matura 2022

Uwaga!

Przypominamy tegorocznym maturzystom, że termin złożenia wstępnej deklaracji maturalnej w roku szkolnym 2021/2022 upływa 30 września 2021 r.

Ostateczny termin dokonywania zmian w deklaracjach upływa 7 lutego 2022 r. 

Absolwenci, którzy zamierzają zdawać egzaminy w szkole innej niż macierzysta, powinni załatwić formalności najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. 

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information