Stypendia św. Mikołaja na rok szkolny 2021/2022

Informujemy, że wystartowała kolejna edycja programu stypendialnego, dzięki któremu uzdolnieni i aktywni społecznie uczniowie mogą ubiegać się o wsparcie finansowe. W tym roku wnioski o stypendia należy składać w wersji elektronicznej na portalu stypendialnym: https://stypendia.mikolaj.org.pl/

Osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się przed złożeniem wniosku z regulaminem programu stypendialnego: https://drive.google.com/file/d/1mXHj1Y8AB2tEmaYIgCOoLjGMJXXWGYZE/view?usp=sharing

W razie wątpliwości prosimy o skontaktowanie się ze szkolnym koordynatorem programu, Markiem Pedyńskim. Termin składania wniosków stypendialnych: od 20 września 2021 r. do 1 października 2021 r. 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information