Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny ogłoszony podczas wycieczki do Ogrodu Botanicznego w Kielcach przerósł oczekiwania organizatorów. Uczestnicy nadesłali aż 77 pięknych fotografii. Komisja konkursowa zmierzyła się z nie lada wyzwaniem, ponieważ wszystkie zdjęcia zasługiwały na nagrodę! Uczestnicy naprawdę się postarali!

Po burzliwej dyskusji wybrano najlepszych.

I kategoria - kwiaty jesieni na fotografii

I miejsce - Sylwia Marczewska - „Róża”- klasa II "b" LO

 

 II miejsce - Patrycja Motyl -„Kosmosy” - klasa II "b" LO

III miejsce - Oliwia Sawicka - „Dalie” - klasa III "c" LO

II kategoria - Fotografia artystyczna

I miejsce - Luiza Paruszewska - „Na wodzie” - III "b" LO

II miejsce - Justyna Krokosz - „Promyk słońca w daliach” - klasa II "a" LO

III miejsce - Natalia Pedyńska - „Piórko we wrzosach” - klasa III "c" LO

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do rozwijania fotograficznej pasji.

Organizatorzy konkursu 

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information