Spełniamy EDUmarzenia: wyjazd naukowy laureatów konkursu "MOC na START"

SZKOŁA JEST FAJNA,... bardzo fajna :)
 
Dużo, bardzo dużo FUN & EDUCATION w: ARS ELECTRONICA CENTER - Linz, Technicke Museum - Brno, Velky Svet Techniki - Ostrava.
 
Ponadto: fascynujący barok w Opactwie Benedyktynów w Melk, historia bitwy trzech cesarzy pod Austerliz, uroczy Linz, poindustrialne Vitkovice, my na rozpoczęciu roku akademickiego w Wyższej Szkole Teatralnej w Brnie (przypadkowo, ale z emocjami, ładnymi emocjami hihi ;)
 
To wszystko w ramach realizacji nagrody w konkursie "ENEA: Moc na start" 
Austria + Czechy: 1-3.10.2021.  
 
Chłopaki fajnie to sobie zaplanowali a ja im trochę pomogłem w spełnianiu marzeń (nareszcie się nam to udało - czekaliśmy prawie rok czasu ze względu na obostrzenia) 
 
Uczyć się - warto, marzyć - warto, podróżować - warto, bawić się - warto.
SZKOŁA JEST FAJNA,... bardzo fajna :)
 
  
  
  
  
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information