Mamy mistrza województwa w biegach długich

24 września w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Długich szkół ponadpodstawowych. Duży sukces odniósł uczeń klasy IV b TE, Dominik Rugała, wygrywając zdecydowanie z reprezentantami świętokrzyskich szkół i zdobywając tym samym tytuł mistrza województwa na 1000 m. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali się również inni uczniowie naszej szkoły : Jakub Kaczmarski III d TE, Karol Mazur II c TE, Mikołaj Kosiński IV b TE, Jakub Godzwon-Skotnicki I c TE, Konrad Litwin III c TE, Oliwier Płużek II c TE, Patryk Wróbel II b TE, Mateusz Stachowiak-Walczak I a TE.  Gratulujemy i liczymy na dalsze sukcesy.

                                                                                                Opiekun: Krzysztof Kazberuk

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information