OFERTA PRACY dla branży ELEKTRYCZNEJ

Firma AMC INSTAL poszukuje pracowników branży elektrycznej do pracy w Gdańsku

(montaż elektryczny na jachtach)

Ciekawa praca, pozwalająca rozszerzyć wiedzę i umiejętności. Zapewniamy: mieszkanie i umowę o pracę

Wymagania: podstawowa znajomość branży elektrycznej, mile widziane doświadczenie i uprawnienia SEP

Kontakt: tel. 500 102 715 (Mariusz Cecelon)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information