Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w Ogólnopolskiej „Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH”.

Projekt Ogólnopolskiej „Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH” realizowany jest od 2007/2008 r. Podstawowym celem jest pogłębienie wiedzy z zakresu matematyki, fizyki, chemii, geografii z elementami geologii oraz informatyki. 

Udział w Ogólnopolskiej „Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH” pomaga w odkrywaniu talentów w obszarze nauk technicznych, jak i rozwijaniu umiejętności oraz zamiłowań z wyżej wymienionych dziedzin.

Ogólnopolska „Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH” sprzyja lepszemu przygotowaniu młodzieży do wyzwań współczesnego świata, czyli wzrostu roli wiedzy i informacji przy coraz szybszym postępie naukowo-technicznym.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH jest trójstopniową olimpiadą przedmiotową:

  • I stopień – etap szkolny (20 października 2021 r. godz. 21.00– ostateczny termin nadsyłania rozwiązanych prac I etapu z matematyki, fizyki i geografii z elementami geologii)
  • II stopień – etap okręgowy
  • III stopień – etap centralny

 

Więcej informacji :  http://www.diament.agh.edu.pl/

                                                                                                                 Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information