"Jedno zdjęcie z Wrocławia" - rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego

Z okazji wycieczki uczniów naszego LO do Wrocławia ogłoszony został konkurs fotograficzny o nazwie "Jedno zdjęcie z Wrocławia". Każdy uczestnik wycieczki miał możliwość wzięcia w nim udziału - wystarczyło wysłać jedną fotografię wykonaną podczas wycieczki na adres mailowy organizatora. Udział w zabawie wzięło kilkunastu uczniów - poziom nadesłanych fotografii był na tyle wysoki, że jury konkursowe (czyli organizator i osoba profesjonalnie zajmująca się fotografią) z trudem wyłoniło zwycięzców. Oto oni:

1. miejsce - Aleksandra Juszczyk z kl. III "A" LO za zdjęcie "Łabędzi taniec w Ostrowie Tumskim"

 2. miejsce - Olga Łabęcka z kl. II "AB" LO za zdjęcie "Ostrów Tumski we Wrocławiu - panorama"

3. miejsce ex aequo - Katarzyna Sowińska z II "AB" LO za zdjęcie "Wieczorny Wrocław - widok ze Sky Tower"

3. miejsce ex aequo - Magdalena Czapla z kl. II "AB" LO za zdjęcie "Błękit wrocławskiego Afrykarium"

3. miejsce ex aequo - Oliwia Guzik z kl. I "AC" LO za zdjęcie "Tajemnice podwodnego świata we wrocławskim ZOO"

 

Autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają nagrody ufundowane przez organizatora - gadżety elektroniczne. Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za udział w zabawie.

Marek Pedyński

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information