Nasza koszykarska "trójka" najlepsza w powiecie

27 października w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce 3x3. Turniej adresowany był dla dla uczniów z roczników 2005-2006. Reprezentacja naszej szkoły nie miała sobie równych i zdobyła I miejsce. Chłopcy  pokonali kolejno: ZS Staszów 6:4 oraz LO Staszów 5:2.  Zespół Szkół w Połańcu reprezentowali: Bartosz  Szucki (IIaT), Wiktor Lesiak (IIaT), Oliwier Niewiadomski (IIcT), Daniel Bednarski (IIcT).                            

                                                                                 Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information