To już OSTATNIA CHWILA na zgłoszenie Waszych prac do E(x)plory 2021

 

PRZYPOMINAMY o PILNEJ konieczności wysłania

PLAKATÓW

(zapisanych w formacie PDF) prezentujących Wasze prace

na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pozdrawiamy i czekamy (do 17.11.2021) :

Wasz ulubiony E(x)plory TEAM

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information