Zaćmienie Słońca w Polskiej Stacji Polarnej na Spitsbergenie

Zapraszamy na obserwację zaćmienia Słońca w czasie rzeczywistym w Polskiej Stacji Polarnej na Spitsbergenie. Transmisja zacznie się o godzinie 10:00 w sali nr 6 (piątek 20.03.2015r.). Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do obserwacji tego unikatowego zjawiska (osoby chętne do uczestniczenia w transmisji mogą zgłaszać się do Pana A.Forkasiewicza). Bezpośrednia transmisja jest możliwa dzięki udziałowi ZS w Połańcu w projekcie "EduScience". Więcej o projekcie i międzynarodowej stacji polarnej ...........

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information