Zespół Szkół Mistrzem Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

      W Staszowie odbyły się zawody szkół ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej. Po wicemistrzostwie w październikowych zawodach na boisku, gdzie nasza drużyna tylko nieznacznie ustąpiła pierwszego miejsca gorszą różnicą bramek, tym razem okazała się bezkonkurencyjna zajmując pierwsze miejsce. Poniżej wyniki ekipy Zespołu Szkół oraz skład.:


ZS Połaniec – ZSR Sichów 0:0
ZS Połaniec – ZSE Staszów 1:0 bramka (Wojciech Jędo)
ZS Połaniec – LO Staszów 0:0
ZS Połaniec – ZS Staszów 2:0 bramki (Rafał Gwóźdź, Grzegorz Witek)

1.    Sebastian Chamioło – II A LO
2.    Dyl Karol –I B TE
3.    Wojciech Jędo – I B TE
4.    Adrian Machniak- II B TE
5.    Rafał Gwóźdź – II B TE
6.    Kacper Fudalewski – II A LO
7.    Grzegorz Witek – II ZSZ
8.    Krzysztof Iwański – IV B TE

Opiekun: mgr Jacek Śledź

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information