Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Informujemy, że uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę, 1 września 2021 r., o godz. 9:00 (po mszy świętej w kościele parafii MBWW w Połańcu, która odprawiona zostanie o godz. 8:00). Akademia rozpoczynająca nowy rok szkolny będzie miała miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół w Połańcu i odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information