Erasmus+ - informację na temat

Poniżej zostały zamieszczone informacje dotyczące wyjazdu uczniów na praktyki zawodowe w ramach projektu Erasmus+. W przypadku pytań proszę o kontakt z Zbigniewem Brzeskim tel. 604717458, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

informacje na temat wyjazdu - plik pdf

Zbigniew Brzeski

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information