Rozpoczynamy naszą praktykę w Wielkiej Brytanii w ramach programu Erasmus+

Druga grupa 12 uczniów klasy 3AB T (technik energetyk) wraz z opiekunem rozpoczęła staż w ramach projektu „Moje umiejętności – moje miejsce pracy – staż dla energetyków i elektroników”. Uczniowie rozpoczęli wizytę w Wielkiej Brytanii od zwiedzenia Londynu. Poniżej zamieszczamy krótką relację uczestników.

Koordynator projektu: Zbigniew Brzeski

 

Rozpoczynamy naszą praktykę w Wielkiej Brytanii. Po zwiedzaniu Londynu, jesteśmy bardzo zadowoleni i z przyjemnością możemy powiedzieć i zachęcić każdego do odwiedzenia tego miasta. Pogoda z dnia na dzień bardzo nam sprzyja, już pierwsze oznaki wiosny :)

Klaudia Sztuchlik

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information