Darmowe e-korepetycje

Od kliku miesięcy przy pomocy wolontariuszy powstaje tłumaczenie jednego z najpopularniejszych serwisów wideo do nauki - Akademii Khana. Centrum Fizyki Teoretycznej PAN opublikowało 41 filmów z polskim lektorem do nauki matematyki. Warto zapoznać się z tym materiałem, poniżej zamieszczamy linki do serwisów:

    - KhanAcademyPolski's channel - polski kanał poświęcony matematyce
    - PracaDomowa24.pl - serwis z ćwiczeniami przetłumaczonymi z angielskiej wersji strony Khan Academy.
    - KhanAcademy - serwis w wersji angielskiej
    - Oficjalna strona KhanAcademy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information