Nasi biegacze ze srebrem w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

12 października na malowniczych trasach wokół Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach odbył się Finał Wojewódzkich Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych. Świetnie zaprezentowała się drużyna chłopców z naszej szkoły, która zajęła II miejsce.

Naszą Szkołę reprezentowali: Karol Bąk I c TE,   Jakub Godzwon-Skotnicki I c TE, Karol Mazur II b TE, Michał Smoleń III a TE, Jakub Kaczmarski III d TE (5), Dominik Rugała IV b TE.             

Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information