Prośba o pomoc dla małej Zosi

Przedświąteczny okres to najlepszy czas na zrobienie dobrego uczynku, dlatego apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla małej Zosi Witkowskiej, która zapadła na ciężką chorobę - autoimmunologiczne zapalenie mózgu oraz Zespół PANS. Oddajmy głos jej mamie, Pani Karolinie:

Zosia, nasza córeczka, urodziła się jako zdrowa dziewczynka. Do drugiego roku rozwijała się prawidłowo. Potem zaczęła tracić umiejętności mowy, zabawy, zamykała się w swój świat. Stała się bardzo nadpobudliwa, nie mogła poradzić sobie ze swoim bólem. Przewracała się, miała ogromne bóle głowy. Po roku szczegółowych, prywatnych badań udało nam się znaleźć przyczynę i otrzymać tę smutną diagnozę. Na szczęście jest możliwość leczenia wlewami immunoglobulin. Musimy w końcu odzyskać nasza córeczkę, która ta okropna choroba nam zabiera. Jedyna nadzieja na odzyskanie przez nią zdrowia to dożylne wlewy immunoglobulin Córka potrzebuje ich na razie 7 w odstępie co 1,5 miesiąca, co będzie dalej - czas pokaże. Koszt jednego wlewu to 20.000 zł. 

Mama Zosi, Karolina, to absolwentka naszej szkoły, która odbywała u nas również staż zawodowy. Dała się poznać jako bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i wspierająca innych osoba. Pokażmy jej, że dobro wraca.

Pomagać można na wiele sposobów, np. przez przekazanie Zosi 1% dochodów w rozliczeniu PIT: 

KRS 0000037904 
Cel szczegółowy: 40043 Witkowska Zofia
 
Można także wesprzeć leczenie Zosi za pośrednictwem portali:
 

https://dzieciom.pl/podopieczni/40043

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information