ZAPRASZAMY do udziału w OLIMPIADZIE WIEDZY ELEKTRYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ

Miło nam poinformować o rozpoczęciu przygotowań do XLV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

W danej grupie tematycznej, szkoła może zgłosić max. dwóch uczniów:

- grupa elektryczna        - grupa elektroniczna

Zgłoszenia: Beata Zyngier (wiadomość w e-dzienniku do 10.01.2022) 

Więcej INFO: http://oowee.agh.edu.pl/

W poprzedniej edycji Mikołaj Lech (uczeń klasy IIIA TE), zdobył tytuł finalisty szczebla centralnego i "wejście" na studia oraz zwolnienie z części teoretycznych 2 egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (z wynikiem 100%)! 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information