Nauka zdalna w związku z pandemią

Uwaga! Po zakończeniu ferii zimowych, czyli od 31 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2022 r. Zespół Szkół w Połańcu na podstawie przepisów wydanych przez Ministra Edukacji i Nauki będzie pracował w trybie zdalnym. Zajęcia będą odbywały się na platformie Google Classroom. Prosimy wszystkich uczniów o stuprocentową frekwencję i aktywny udział w zajęciach online.

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information