Mistrzostwa ZS w Połańcu w tenisie stołowym

W czwartek 3 marca 2022 r. w małej sali gimnastycznej rywalizowali między sobą tenisiści stołowi. Do Mistrzostw Szkoły w grze indywidualnej  zgłosiło się 21 zawodników. Turniej rozegrano systemem „do dwóch przegranych pojedynków”.

W wyniku sportowej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę. Został nim uczeń klasy I "A" T – Oskar Sojka.

Na drugim miejscu uplasował się Jakub Kaczmarski z klasy III "AD" T, a na trzecim Kacper Rokita z klasy III "BC" T.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie, czyli w zawodach powiatowych, które odbędą się wkrótce.

Dorota Wysocka

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information