PAWEŁ KANIOWSKI #znakomici_absolwenci najlepszą WIZYTÓWKĄ naszego TECHNIKUM!

W piątek 18.03.2022, naszą szkołę odwiedził, znakomity absolwent
 
PAWEŁ KANIOWSKI.
 
Od 2006 mieszka ze wspaniałą Rodziną i pracuje w USA w głównej siedzibie firmy Pratt & Whitney, zajmującej się produkcją silników odrzutowych do samolotów cywilnych i wojskowych np. F-22 Raptor, F-35, F-15, F-16 czy Airbus A320. 
 
Najważniejszym jest, że cały czas był i pozostał człowiekiem z niezwykłą charyzmą, otwartym spojrzeniem na świat, niesamowitymi pasjami i w cudowny sposób potrafi o tym opowiedzieć.
Paweł w fantastyczny sposób przekazał młodym ludziom swoje, nie tylko zawodowe doświadczenia.
 
 
     
 
Naszą skromną niespodzianką było nadanie tytułu ABSOLWENT SUKCESU Zespołu Szkół.
 
Paweł - zasłużyłeś na to szczególne wyróżnienie w 100%. GRATULACJE!
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information