"Cała Polska Na Niebiesko"

„Cała Polska Na Niebiesko” to kampania społeczna, mająca na celu uświadomić jak najwięcej osób, czym jest autyzm. Dziś, czyli 2 kwietnia, obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który został ustanowiony w roku 2007 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podnoszenia świadomości społecznej i propagowania wiedzy na temat tego zaburzenia. Charakterystycznym motywem obchodów jest kolor niebieski. Wszystko w geście solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. Chcąc budzić solidarność z osobami w spektrum autyzmu oraz ich opiekunami, nasza szkoła symbolicznie przyłącza się do akcji „Cała Polska na Niebiesko” i dlatego 4 kwietnia, tj. w poniedziałek, osoby, które chcą się włączyć w akcję, przychodzą do szkoły ubrane na niebiesko :).

Urszula Górska

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information