Uczniowie ZS w Połańcu w finale Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

14 czerwca 2022 r. w Centrum Transferu Wiedzy na terenie Kampusu Głównego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbył się etap finałowy X Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Dwóch uczniów Technikum Elektronicznego: Bartosz Myśliwiec z klasy IATE i Adam Jaworski z klasy IIATE pomyślnie przeszło przez etap szkolny konkursu i wzięło udział w teście finałowym. 

 

Konkurs został przeprowadzony po raz dziesiąty przez Wydział Filozofii KUL.

167 laureatów napisało Test konkursowy złożony z 29 pytań zamkniętych oraz jednego pytania otwartego.

Po teście uczniowie uczestniczyli w wykładach.

Gratulujemy naszym uczniom awansu do finału konkursu i życzymy powodzenia w kolejnych edukacyjnych wyzwaniach.

Opiekun: Teresa Switek

zdjęcia: Andrzej Zykubek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information