ELEKTRONICY z Połańca "rozdają karty" w TALENTACH - takiego SUKCESU jeszcze nie było!

Nagrodę Talenty Świętokrzyskie 2021  dla wybitnie uzdolnionych otrzymali:

Łukasz Kunat i Kamil Skałbaniategoroczni absolwenci TECHNIKUM (ELEKTRONIK)  

oraz

 Mikołaj Lech i Patryk Łodkowski - uczniowie klasy IIIA TECHNIKUM (ELEKTRONIK)

Jesteśmy JEDYNĄ szkołą w województwie (podstawowe i średnie) w której w tegorocznej edycji przyznano więcej niż 1 stypendium!!!

 Samorząd Województwa Świętokrzyskiego od wielu lat aktywnie wspiera wybitnie uzdolnionych pod względem naukowym i artystycznym uczniów i studentów poprzez ich finansowe wsparcie. Jednym z najważniejszych instrumentów służących wzmacnianiu potencjału dzieci i młodzieży był realizowany do 2020 roku Świętokrzyski Program Wspierania Edukacji Wybitnie Uzdolnionych Uczniów i Studentów Talenty Świętokrzyskie, w ramach którego corocznie przyznawane były nagrody Samorządu Województwa Świętokrzyskiego „Talenty Świętokrzyskie”.

Od roku 2021 działania te są kontynuowane, jednak w nieco zmodyfikowanej formule. Samorząd Województwa Świętokrzyskiego postanowił przyznawać nagrody Talenty Świętokrzyskie dla uczniów oraz stypendia Talenty Świętokrzyskie dla studentów. Maksymalna wysokość nagrody lub stypendium to 3 800 zł.

W tegorocznej edycji spośród zgłoszonych 68 wniosków o przyznanie nagród i 8 o przyznanie stypendiów „Talenty Świętokrzyskie”, członkowie komisji ds. nagród zarekomendowali Zarządowi Województwa Świętokrzyskiego „najlepszych z najlepszych”.

Nasi ELEKTRONICY zdobyli nagrodę w dowód uznania za zdobycie laurów w olimpiadach szczebla centralnego i konkursach międzynarodowych wyłącznie z PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH!

Duma i radość! Dla takich chwil,... po prostu warto pracować i potwierdza to przyjęty dawno temu kierunek rozwoju naszego elektronika: pokaż, że chcesz a my naszymi działaniami będziemy Cię wspierać w drodze do Twojego sukcesu.

Mamy kadrę, mamy sprzęt i na prawdę chcemy to robić,... bo sprawia nam to dużo FRAJDY.

Gdy masz tylko talent - to zostajesz mistrzem swojego podwórka :) Gdy do tego dołożysz własną pracę, dużo własnej pracy oraz dobrego trenera, który potrafi zmotywować i wie jak zaprogramować Twój rozwój i masz przy tym,... troszkę szczęścia, to zdobywasz medale mistrzostw i olimpiad.

  GRATULACJE! Cieszymy się razem z Wami!

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information